Jankiv Siblings

Lokalita výrobcu:

Potrebu zvýrazniť našu jedinečnosť cítime aj v bežný deň, nepotrebujeme výnimočnú príležitosť.

JANKIV SIBLINGS vznikol, aby čo najlepšie porozumel túžbe žien byť očarujúce. Predstavuje fascinujúci módny plissé svet, v ktorom ženy žijú naplno a preciťujú každý moment. V živote nejde len o špeciálne príležitosti, ale záleží na všetkých dňoch.

Vždy je predsa možnosť cítiť sa krásna. Plissé je ikonou v móde a módne ikony sa odjakživa do plissé rady obliekali. Získajte schopnosť očariť okolie a cit pre módu, do ktorej plissé neodmysliteľne patrí.

JANKIV SIBLINGS je vášeň, odhodlanie a osudové očarenie z ručne tvoreného plissé. Súrodenci Karolína (Creative Director) a Michal (The Master of Handmade Plissé) od detstva zdieľajú zmysel pre krásu a módu. Rodinné puto cítiť vo všetkých JANKIV SIBLINGS modeloch.

Štýl a majstrovstvo ich tvorby charakterizuje charming plissé. Čisté línie a jednoduchosť sa v ňom prelínajú s funkčným vizuálnym efektom. Modely sú určené na každodenné nosenie, lichotia oku a ženskej postave. Rafinovane dodržiavajú líniu presýpacích hodín, pričom strih zvýrazňuje ženský pás. Postava v modeli pôsobí vyššie, má opticky dlhšie nohy a je súmerná.

Žena vyžaruje gráciu, model je vzdušný, dynamický a majiteľke privodzuje ikonické pocity. Jedinou múzou je ručné
plisovanie. Inšpiruje ich k novým nekonvenčným nápadom a posúva ich modely na vyššiu úroveň.

Chytilo ťa plissé za srdce?
Pridaj sa k ženám, ktoré sú vďaka plissé očarujúce, ikonické a šťastné.

Produkty výrobcu: Jankiv Siblings

Gemme home decor

Dekorácie sú tvorené jedinečným drobným slnečnicovým ručne spracovaným plissé v stojatom sklade v rozmere 1 centimeter.